Jaanalinnuõlist kosmeetika

Jaanalindudel on sügava ja mitmekülgse toimega rasv, mida saab kasutada nii kulinaarias kui ka baasainena kosmeetiliste vahendite tootmisel. On võimalik teha seepi, kreemi, ihupiima, salvi, sampooni, palsamit ja muid sarnaseid tooteid neile, kel on kahjustatud või ülitundlik nahk. Paljud inimesed on jäänud nende kasutamisega rahule ja leidnud abi ka sellistele nahaprobleemidele nagu ekseem ja psoriaas. Jaanalinnuõlist tooted sobivad hästi psoriaatikutele toitvaks aluskreemiks igapäevaselt.

Tooted on valmistanud Østergård Struds.

Østergård Struds on Taani perefirma, kes alustas jaanalinnukasvatusega. Kõrvaltootena alustati 2001.aastal jaanalindude rasvast seebi ja kreemi valmistamist, milles oleks võimalikult vähe kemikaale. Tagasiside esimestelt ostajatelt oli väga positiivne ja  järjest enam pöördus nende poole inimesi, kes said toodetest abi oma nahaprobleemidele. Siis hakkas ka meedia jaanalinnuõlist valmistatud nahahooldusvahendite vastu rohkem huvi tundma ja see sisendas tootjatesse usku oma ettevõtmise vajalikkusest.

Tootevalik

Aja möödudes soovisid tarbijad järjest uusi tooteid. Praeguseks toodetakse lisaks seebile ja kreemile ka ihupiima ja kätekreemi, sampooni ja juuksesalvi, huulepalsamit, nahasalvi ja õli nii naturaalset kui ka erinevate lõhnalisanditega.

Näitan kõiki 14 tulemust

Näitan kõiki 14 tulemust